A New England Patriots ma délután elcserélte a korábbi elsőkörös running backjét Sony Michel-t. A futó a Los Angeles Rams csapatában folytatja a pályafutását. A Rams két kondíciónális késői, egy 5. és egy 6. körös picket kap. Kivéve ha a Rams 4. körös kompenzációs picket kap mert akkor a Patriots 4. körös választást kap.

Michel-t a 2018-as Draft első körének 31. helyén választotta ki a Patriots. 2.292 futott yardot, 14 futott touchdownt, 26 elkapásból 258 elkapott yardot és 1 elkapott touchdownt szerzett. Összességében viszont nem tudott stabil kezdővé válni.

A Patriots vezetősége sem volt maradéktalanul elégedett a running backel ugyanis nem hívták le az ötödik éves opcióját. Super Bowl-t sikerült megnyerni a csapatával ráadásul pont az új csapata a Rams ellen nyerte a nagydöntőt amelyen az egyetlen touchdownt a running back szerezte.

Fotó: cbssports.com