Két perc kihagyás elég volt

A Bucs védelme bár az összességében stabil volt, az első félidőt lezáró két perces etap rövidzárlata – két Bears touchdown- megalapozta a Medvék sikerét. Pedig már 13:0 is volt a Bucs előnye.

Tom Brady nem érezte ismét ezt a Bucs offense-t. Persze voltak hiányzók, de az szembe tűnő fordulóról-fordulóra, hogy a running back-ekkel mennyire nem tudja ugyanazt a játékot játszani, amihez korábbi éveiből New England-ben hozzászokott.

A rengeteg drop miatt már nem bízik bennük, ez szül olyan megoldásokat – inkább a védők gyűrűjében álló Gronk felé dob- mint amilyen a mérkőzést lezáró passz is volt. Mert nehogy azt higgyük, hogy Brady nem tud négyig számolni! (Utalva a mérkőzés végén lévő vicces jelenetre) Nem olyan buta fiúcska ő.

S persze Cairo Santos rúgta a Bears győztes field goal-ját. Ismerjük őt ugyebár. Bucs mezben nem biztos, hogy berúgta volna!