A Chicago Bears vezetőedzője, Matt Nagy tegnap elmondta, hogy az előszezon mérkőzéseken ugyanannyi játéklehetőséget fog kapni Nick Foles és Mitchell Trubisky is. Ezzel tulajdonképpen kimondta, hogy nyílt verseny van a kezdőirányító posztért.
Trubisky jövőjét illetően sorsfordító lesz az idei szezon. A tavalyi visszaesést követően a Bears megszerezte Foles-t illetve nem hívta le az elsőkörös irányító ötödik éves opcióját. Ha megismétli a tavalyi teljesítményét akkor felkészülhet rá, hogy egy második helyen kiválasztott játékos létére tartalék legyen a jövőben.
A sorsfordító szezon ugyancsak igaz Foles-ra is mert az Philadelphia Eagles-el Super Bowl-t nyerő irányítónak sincs már sok lehetősége a ligában. Tavaly 88 millió dolláros szerződést kötött a Jaguars-al de a 0-4-es mérlege után örültek, hogy megszabadultak tőle. A korábbi SB MVP-nek ez lehet az utolsó lehetősége az NFL-ben.
nfl.com, Fotó: clutchpoints.com